Wyszukiwarka produktów

Oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska.

Market Mrówka w Mysłakowicach zatrudni Kasjera sprzedawcę na umowę o pracę oraz Magazyniera. Praca w zgranym młodym zespole. Mile Widziane doświadczenie.
CV na mail: grzegorz.potocki@psbmrowka.com.pl lub składać osobiście w godzinach od 7:00 do 19:00. Ul.Stawowa 10 Mysłakowice

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY INWESTYCJI

Miejsce pracy: Mysłakowice

Do podstawowych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
1. realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
2. sprzedaż kompleksowej oferty produktowej
3. raportowanie działań sprzedażowych
4. stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
5. nawiązywanie i utrzymanie współpracy z inwestorami

Od kandydatów oczekujemy:
1. doświadczenia w sprzedaży min. 1 rok
2. umiejętności czytania projektów budowlanych i sporządzania kosztorysów
3. realizacji zadań i planów sprzedaży
4. kompleksowa obsługa dokumentacji związanej z klientem
5. monitorowanie rynku
6. tworzenie ofert i prowadzenie negocjacji
7. stałe podnoszenie kwalifikacji
8. nienagannej prezentacja i kultury osobistej
9. prawo jazdy kat. B

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
1. atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy (podstawa + premia + prowizja ),
2. narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
3. wysoki poziom samodzielności w działaniach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
4. ciekawą pracę w młodym, doświadczonym zespole
5. zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (pełny etat)
6. pakiet szkoleń branżowych

HANDLOWIEC

Zakres obowiązków:
1. Aktywne pozyskiwanie Klientów
2. Praca terenowa i stacjonarna
3. Kontakt z Klientem, identyfikacja jego potrzeb
4. Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
5. Posprzedażowa obsługa Klienta

Nasze oczekiwania:
1. Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
2. Zaangażowanie i inicjatywa
3. Umiejętność pracy w zespole
4. Doświadczenie w branży budowlanej
5. Prawo jazdy kat B
6. Wykształcenie min. średnie

MAGAZYNIER, KIEROWCA

Nasze wymagania:
1. Doświadczenie w pracy na magazynie, znajomość procedur przyjęcia, wydawania towaru, obiegu dokumentów
2. Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
3. Prawo jady kategorii B
4. Wysoka kultura osobista
5. Umiejętność pracy w grupie

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie swojego CV na adres biuro@a-bhurt.com.pl