Wyszukiwarka produktów

O nas

Krótka historia

Nasza firma została założona w 1992 roku i powstała jako Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wyrobów Hutniczych. Założycielem jest Włodzimierz Doch, który rozpoczynał swoje przedsięwzięcie od pośrednictwa w handlu stalą. Do 2007 roku Hurtownia mieściła się przy ul. Jeleniogórskiej 4 w Mysłakowicach. W maju 2007 roku Hurtownia została przeniesiona do nowej siedziby, znajdującej się przy ulicy Stawowej 10 w Mysłakowicach, oddalonej o 7 km od Karpacza i 10 km od Jeleniej Góry. Nowy obiekt znajduje się obok Zakładów Lniarskich "Orzeł" i jest złożony z trzech hal magazynowych o łącznej powierzchni 3000 m2 i sklepu samoobsługowego o powierzchni 600 m2. W 2005 roku podjęliśmy współpracę z Grupą PSB - firmą zrzeszeszającą sklepy, hurtownie i producentów materiałów budowlanych. Dzięki przynależności do Grupy PSB jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom produkty najwyższej jakości przy zachowaniu niskich cen.

MRÓWKA

W 2011 roku poszerzyliśmy zakres działalności, i obok hurtowni materiałów budowlanych otworzyliśmy sklep MRÓWKA - jeden ze sklepów ogólnopolskiej sieci "MRÓWKA" Grupy PSB, oferujący produkty i usługi dla klientów detalicznych. Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego nowego sklepu.

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu.