[Rozmiar: 71841 bajtów]

KONTAKT

Hurtownia Materiałów Budowlanych A-B
Market Budowlany MRÓWKA

ul. Stawowa 10
58-533 Mysłakowice
tel./fax 75 713 14 78
tel./fax 75 648 22 82
biuro@a-bhurt.com.pl

Godziny otwarcia:

pon. - pt.: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 - 15:00

ALLEGRO

Prowadzimy sprzedaż na Allegro - zapraszamy na nasze aukcje.

W tym miejscu powinien wyświetlić się obrazek ręki z młotkiem.

LINKI

Opis zdjecia, a w nim wazne dla nas slowa kluczowe Opis zdjecia, a w nim wazne dla nas slowa kluczowe

Krótka historia

Nasza firma została założona w 1992 roku i powstała jako Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wyrobów Hutniczych. Założycielem jest Włodzimierz Doch, który rozpoczynał swoje przedsięwzięcie od pośrednictwa w handlu stalą. Do 2007 roku Hurtownia mieściła się przy ul. Jeleniogórskiej 4 w Mysłakowicach. W maju 2007 roku Hurtownia została przeniesiona do nowej siedziby, znajdującej się przy ulicy Stawowej 10 w Mysłakowicach, oddalonej o 7 km od Karpacza i 10 km od Jeleniej Góry. Nowy obiekt znajduje się obok Zakładów Lniarskich "Orzeł" i jest złożony z trzech hal magazynowych o łącznej powierzchni 3000 m2 i sklepu samoobsługowego o powierzchni 600 m2. W 2005 roku podjęliśmy współpracę z Grupą PSB - firmą zrzeszeszającą sklepy, hurtownie i producentów materiałów budowlanych. Dzięki przynależności do Grupy PSB jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom produkty najwyższej jakości przy zachowaniu niskich cen.

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

MRÓWKA

W 2011 roku poszerzyliśmy zakres działalności, i obok hurtowni materiałów budowlanych otworzyliśmy sklep MRÓWKA - jeden ze sklepów ogólnopolskiej sieci "MRÓWKA" Grupy PSB, oferujący produkty i usługi dla klientów detalicznych. Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego nowego sklepu.

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu.

Rzetelna firma

W dniu 30 kwietnia 2010 roku otrzymaliśmy certyfikat "Rzetalna Firma". Certyfikat ten jest przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów i potwierdza, że firma, która go otrzymała, nie posiada długoterminowych długów, jest prowadzona w sposób rzetelny, odpowiedzialny oraz oferuje swym klientom wysokiej jakości usługi i produkty.
Uczestnicy programu Rzetelna Firma zobowiązani są do realizacji celów znajdujących swoje odzwierciedlenie w następujących wartościach:
  • praworządność - przestrzeganie przepisów prawa, zasad współżycia społecznego i dobrych obyczajów w biznesie,
  • rzetelność - wywiązywanie się z postanowień zawartych w kontraktach,
  • transparentność - prowadzenie działalności w sposób przejrzysty i jasny dla innych uczestników obrotu gospodarczego,
  • odpowiedzialność - budowanie ogólnopolskiego systemu wymiany informacji gospodarczych poprzez weryfikowanie wiarygodności finansowej potencjalnych klientów, dopisywanie niespłaconych zobowiązań do bazy danych Krajowego Rejestru Długów oraz przekazywanie pozytywnych informacji o wywiązywaniu się z zobowiązań przez rzetelnych klientów.
Otrzymany certyfikat potwierdza, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.